Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII DEZINSECTIE DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE= 0,19LEI/MP (metru patrat) *2,5 coef.M.A.I.A. ordin 76 DEZINFECTIE= 0,19LEI/MP(metru patrat) *2,5 coef M.A.I.A. DERATIZARE=0,20LEI/MP Oferim servicii de igienizare – dezinsectie, dezinfectie, deratizare, deparazitare la cele mai inalte standarde de calitate, fiind acreditata de toate forurile superioare.SC RAPID CLEAN INSECT SRL, dispune de mijloace de transport moderne si utilaje de igienizare competitive alaturi de o echipa de specialisti cu un inalt grad de calificare.Deratizarea – reprezinta eliminarea soarecilor si sobolanilor ce se efectueaza cu substante aprobate de Ministerul Sanatatii si DSP. Produse raticide folosite: - Ratilian (boabe), Larinat (boabe), Schobotac M ( NOTA/ FIRMA NU ESTE PLATITOARE TVA

Număr anunț
DA25711784
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "A .D. XENOPOL (CUI 4340137)
Furnizor / câștigător
RAPID CLEAN INSECT SRL (CUI 31935353)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.137,12 RON
Valoare atribuită
2.137,12 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.137,12 RON

din 2.137,12 RON estimat