Atribuită Cumpărare directă

CABLU ELASTIC 8 MM 106102 080EL 7 M 6,32 CARLIG FUNIE ELASTICA 1077908 060Z 2BC 1 BUC 15,63 AGATATOR CU FILET LEMN TIP C O6X75X18 ZA 2 BUC 0,46 RFT DIBLU PP D8+CARLIG 8 4X40 8BUC 1 PUN 3,98 SET 2 BATERII LITHIUM 3V CR2025 1 SET 7,98 BROASCA INCASTRATA NI 40X90 CU CIL 1 BUC 32,25 RFT DIBLU UNIV D8X50+CARLIG O 4X60 4BUC 1 PUN 3,52 PACHET WELL CANTAR DIGITAL+TENSIOMETRU 1 BUC 74,11

Număr anunț
DA25702708
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,62 RON
Valoare atribuită
182,62 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,62 RON

din 182,62 RON estimat