Atribuită
Cumpărare directă
Lame microscop 76x26x1mm slefuite si MATUITE LA UN CAPAT / Lame sticla - CALITATE PREMIUM = 2000 BUC Lamele microscop / portobiect 24x50mm - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY = 2000 BUC Lame microtom sectionare cutite microtom Dura Edge 50buc/cut - STOC NOU - APRILIE 2020 = 4 CUT NECESAR ANATOMIE PATOLOGICA
- Număr anunț
- DA25716847
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.576 RON
- Valoare atribuită
- 1.576 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.