Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea si instalarea echipamentelor de distributie a energiei electrice ce deservesc iluminatul public din satele Carjiti, Almasu Sec, Cherghes, Cozia si Popesti, comuna Carjiti, judetul Hunedoara si a serviciilor de elagaj-toaletare arbori aflati in permietrul retelelor de energie electrica din satele Carjiti, Almasu Sec, Cherghes, Cozia si Popesti, comuna Carjiti, Judetul Hunedoara
- Număr anunț
- DA25646461
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIRJITI (CUI 4468382)
- Furnizor / câștigător
- CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35278515)
- Cod CPV
- 51112100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.669,77 RON
- Valoare atribuită
- 48.669,77 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.