Atribuită Cumpărare directă

GEL IGIENIZANT PENTRU MAINI

Număr anunț
DA25696278
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
SMART PREST SOLUTION S.R.L. (CUI 36717503)
Cod CPV
33741100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat