Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE CASCO, FEL: AUTOTURISM , MARCA VW TOUAREG, CAP CILINDRICA: 2461 cc, PUTERE: 128 KW, NR LOCURI 5, MASA MAXIMA 2850 KG, Suma asigurata 34611 lei, PRIMA DE ASIGURARE TOTALA = 3950,50 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 29.05.2020, MODALITATE PLATA : 4 RATE, rata 1 = 989,50 LEI; rata 2-4 = 987 LEI. ------------------ --------ASIGURARE CASCO, FEL: AUTOTURISM , MARCA DAEWOO NUBIRA, CAP CILINDRICA: 1598 cc, PUTERE: 76 KW, NR LOCURI 5, MASA MAXIMA 1720 KG, Suma asigurata 8565 lei, PRIMA DE ASIGURARE 938,70 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 24.05.2020, MODALITATE PLATA INTEGRAL

Număr anunț
DA25657725
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.889,20 RON
Valoare atribuită
4.889,20 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.889,20 RON

din 4.889,20 RON estimat