Atribuită
Cumpărare directă
BANDA DELIMITARE TESA 200M GALBEN/NEGRU BUC 4 LANT 15 DRUJBA BUC 1 PILA 4.5 MM DRUJBA BUC 1 SIRA GRILAJ 15 DRUJBA BUC 1 SACI MENAJ 120L ULTRA REZISTENTI CAMI SET 3 SACI MENAJ 35L ULTRA REZISTENTI CAMI SET 10 SACI MENAJ 60L ULTRA REZISTENTI CAMI SET 5 SNUR MOTOCOASE BUC 1 COVORAS INTRARE BUC 4 BIDINEA VAR BUC 2 SPRAY RAID 400ML BUC 4 COLORANT VAR 100ML BUC 8 VAR PASTA 4KG BUC 5
- Număr anunț
- DA25659276
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VICTORIA (CUI 17376388)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,94 RON
- Valoare atribuită
- 679,94 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.