Atribuită
Cumpărare directă
Hartie de copiator Artist este o hârtie versatilă, care oferă cea mai mare flexibilitate imprimării. Gradul ridicat de alb este perfect pentru imprimarea textului, oferind contraste dinamice. Este recomandată în realizarea de prezentări, broșuri de marketing, rapoarte anuale, corespondență, facturi. Este optimă pentru imprimarea duplex datorită dimensiunilor reduse. Tehnologia ColorLok® permite o uscare mai rapidă, culori vii și un negru intens.
- Număr anunț
- DA25654107
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI (CUI 11293623)
- Furnizor / câștigător
- ALGSEN S.R.L. (CUI 41617268)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 898,50 RON
- Valoare atribuită
- 898,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.