Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Cos de gunoi metalic gravat cu laterale din lemn (cod 796)…………………..……..30 buc 2. Banca de lemn pe cadru metalic cu laterale personalizate (cod 823)…………20 buc Pachetul contine un discount de 10 %, Achizitia se face in baza HCL64/14.05.2020 Mobilierul urban se amplaseaza in zona de agrement "Gura jgheabului
- Număr anunț
- DA25645638
- Autoritate contractantă
- Oras Otelu Rosu (CUI 3227971)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.640 RON
- Valoare atribuită
- 35.640 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.