Atribuită Cumpărare directă

TP-Link UE330 - Adaptor de retea RJ45 LAN 10/100/1000MBps la 3 porturi USB 3.0 Gigabit TP-Link UE330 - Adaptor de retea LAN 10/100/1000MBps la port USB 3.0, 1xRJ45 Gigabit cu 3 porturi USB 3.0 PN: C0515674 PN: UE330 Garanție 24 de luni Arhitectura retea LAN GigabitEthernet Destinatie Wireless LAN Conectori externi 3 x USB 3.0 Tip conector intern USB 3.0 Functia Wake On LAN Nu Sistem de operare Windows XP/Vista/7/8 Windows 8.1 Windows 10 Mac OS X 10.5 or later Linux Chrome OS Chipset Realtek RTL8153 Nu putem garanta faptul ca fisele de date publicate nu au lipsuri sau greseli. Daca aveti nelamuriri, contactati vanzatorul, deoarece descrierile gresite nu pot constitui o baza pentru plangeri. Transport gratuit. asd ry 75l

Număr anunț
DA25648186
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,36 RON
Valoare atribuită
103,36 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,36 RON

din 103,36 RON estimat