Atribuită Cumpărare directă

PACHET INSTRUMENTAR: "Container sterilizare mediu Container pentru sterilizare, capac perforat cu filtru, calitate superioara otel inox. Containere autoclavabile la maximum 134 °C, 2,2 bari. Container medical pentru sterilizare utilizabile in chirurgie generala, ORL, stomatologie, oftalmologie si ortopedie. • Dimensiuni: 465 x 280 mm • Inaltime: 150 mm • Fundul: neperforat • Filtru 1 buc. • Culoare: rosu" Buc 1 Instrumentar medical Buc 1 Stilet butonat 14,0cm, otel inoxidabil Buc 1 Aplicator cu maner Farell 16cm , otel inoxidabil Buc 1 Disector Cheyne 17,5cm , otel inoxidabil Buc 1 Maner ptr. oglinda larigiana , otel inoxidabil Buc 1 Extractor de comedoane 14cm , otel inoxidabil Buc 1 Cistitom Graefe dr;cb.stinga,dreapta , otel inoxidabil Buc 1 Lingura ptr. chalasion Meyhofer , otel inoxidabil Buc 1 Histerometru gradat Sims 32,0cm , otel inoxidabil Buc 1 Perforator timpan (timpanotom) , otel inoxidabil Buc 1 Disector ptr. amigdale Hurd,22,5cm , otel inoxidabil Buc 1 Compas ptr. strabism Castroviejo , otel inoxidabil Buc 1 Fierastrau Charriere 30,0cm , otel inoxidabil Buc 1 Seringa spalaturi auriculare Guyon 150 cc , otel inoxidabil Buc 1 Bujie uretrala dilatatoare Lister,Ø 8, otel inoxidabil Buc 1 Sonda uretrala dilatatoare Wheelhouse , otel inoxidabil Buc 1 m

Număr anunț
DA25645947
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.054,85 RON
Valoare atribuită
2.054,85 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.054,85 RON

din 2.054,85 RON estimat