Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Pret LP UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta 0342 Burete canelat pentru spalat vase, 3 buc/set 1.9400 SET 10 10 0 1.94 19.40 S120/10LN Saci menajeri 120l,10 buc pe rola, negri, ldpe 6.2600 ROLA 30 30 0 4.72 141.60 HIG210 Hartie igienica 2 straturi, 10 role/pac, Fluffy 8.0200 PAC 4 4 0 5.94 23.76 0748POL Saci menajeri, 35l /50 RAPIDO, hdpe 3.4200 BUC 20 20 0 2.30 46.00 4 64 230.76
- Număr anunț
- DA25646887
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,76 RON
- Valoare atribuită
- 230,76 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.