Atribuită
Cumpărare directă
1 Email Kober Ideea 750ml /900g negru buc 3.00 2 Diluant D551 universal 900ml buc 5.00 3 Set galeata cu mop buc 1.00 4 Grund anticoroziv 750ml rosu buc 2.00 5 Email Kober Ideea 750ml E512003 orange buc 3.00 6 Var lavabil Kober int 15L+amorsa 3L promo buc 1.00 7 Trafalet 25cm buc 1.00
- Număr anunț
- DA25650561
- Autoritate contractantă
- S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,88 RON
- Valoare atribuită
- 355,88 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.