Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si curatare a autoturismelor din cadrul Direcției de Impozite și Taxe Locale Sector 5. Contractul se va incheia pe o perioada de pana la sfarsitul anului 2020, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional pe o perioada de maxim 4 luni pe anul bugetar 2021.
- Număr anunț
- DA25658746
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- AUTO STOP HAPPY S.R.L. (CUI 42492138)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.660 RON
- Valoare atribuită
- 5.660 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.