Atribuită Cumpărare directă

reprezentare, consultanta si asistenta juridica in limita a 2 (doua) ore/luna conform oferta se va factura1000 de lei lunar timp de 5 luni

Număr anunț
DA25658253
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
Furnizor / câștigător
MIRCEA URSUTA - CABINET DE AVOCAT (CUI 20207427)
Cod CPV
79111000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat