Atribuită Cumpărare directă

Placa Raspberry Pi 4 Model B - 4GB, Camera PI Noir (Infrarosu) Raspberry PI versiunea 2 MicroSD Card Noobs Raspberry Pi V3 16GB Alimentator oficial Raspberry Pi 4 Model B Carcasa camera Raspberry Pi Bara senzori linie digital QTR-8RC Arduino MEGA 2560 R3 (ATmega2560 + ATmega16u2) Kit Robot Chassis DC Motor Driver I2C Motor Driver Breakout senzor curent Pololu ACHS-7123

Număr anunț
DA25664253
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
31711000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,29 RON
Valoare atribuită
1.088,29 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,29 RON

din 1.088,29 RON estimat