Atribuită
Cumpărare directă
1 ADEZIV PT GRESIE/FAIANTA INT CM9 25KG HENKEL PA741070608 16.82000 4.58 16.05000 10.00000 S 2 MORTAR PT ZIDARIE B.C.A. DDM10 25KG CELCO PA062733804 11.50000 0.00 11.50000 5.00000 S 3 TINCI UNIFORM PRIMUS 25 KG PATRU MAINI PA09190304 11.95000 0.00 11.95000 5.000 buc 4 CIMENT ROMCIM 40KG CRH PA071407106 19.38000 0.00 19.38000 10.00000 S 5 TEAVA PP 50X1.8 L=2000 NCV TB875536104423 7.67000 0.00 7.67000 5.000 buc 6 TEAVA PP 50X1.8 L=3000 NCV TB465536103204 10.52000 0.00 10.52000 3.000 buc 7 TEAVA PP 50X1.8 L=1000 NCV TB1285536106022 4.45000 0.00 4.45000 8.000 buc 8 RAMIFICATIE PP 50/50*87 VALROM TB1849163104 2.66000 0.00 2.66000 10.000 buc 9 COT PP 50X87.5 AXA TB035536103687 0.86000 0.00 0.86000 10.000 buc 10 COT PP 50X45 AXA TB035536104187 0.96000 0.00 0.96000 8.000 buc 11 REDUCTIE TRP PP 50X40 NCV TB1005536103211 0.99000 6.06 0.93000 8.000 buc 12 RAMIFICATIE RED. 'V' PP 110/50-87 VALROM TB0327160170 3.79000 0.00 3.79000 8.000 buc 13 COLIER CU GARNITURA,SURUB SI DIBLU 1 1/2 BRICOLAGE TB035536107487 2.21000 0.00 2.21000 10.000 buc 14 COLIER CU GARNITURA,SURUB SI DIBLU 4 BRICOLAGE TB035536107987 3.73000 0.00 3.73000 10.000 buc 15 RIGOLA CARMINE 50CM TEMPOSANIT IS10904100107 55.46000 0.00 55.46000 3.000 buc 16 BATERIE CADA TEMPOLINE TEMPOSANIT IS183051021110 54.40000 0.00 54.40000 5.000 buc 17 PLACA GIPS CARTON HIDROFUGA 2600X1200X12.5MM (3.12MP/BUC) RIGIPS ROMANIA AI42320213 29.77000 0.00 29.77000 15.000 buc 18 RIFIX-IPSOS ADEZIV PT PLACILE DE GIPS C
- Număr anunț
- DA25646212
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.885,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.885,84 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.