Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet materiale de acoperire a suprafetelor si articole conexe, necesare la servicii de cosmetizare, antifonare si vopsire bena, sasiu si alte parti componente din caroserie - autobasculanta MAN NT10HUX, aflata in parcul auto al primariei comunei Grumazesti, jud. Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 98 din 08.05.2020. CARACYTERISTICI pachet conform referat de necesitate: Vopsea , diverse culori, 0.75 litri =10 buc ; Diluant , 0.9l =10 buc ; Email 3 in 1 2.5l =15 buc ; Disc red square 125*22 =10 buc ; Smirghel , 80 profesional =5 metru liniar ; Perii sarma (3/set) =3 buc ; Folie protective, tip F3 =24 buc .
- Număr anunț
- DA25645998
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.541,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.541,18 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.