Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul se obliga sa presteze servicii de reinnoire certificat digital cu valabilitate 12 luni - Asigura integritatea si confidentialitatea documentelor transmise electronic - Emis conform Regulamentului UE 910/2014 (elDAS). Certificat digital emis pe numele Stoian Letitia, cu valabilitate pana in data de 28.05.2021.
- Număr anunț
- DA25661968
- Autoritate contractantă
- COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.