Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE UZ GOSPODARESC, PACHET MATERIALE CURATENIE, 1) BANDA ADEZIVA PTR SEMNALIZARE 48MM*33M - 14 buc * 25.21 lei 2) BURETI VASE JUMBO - 31 BUC * 0.84 lei 3) COADA LEMN - 20 BUC * 1.68 lei 4) COS GUNOI PEDALA 10L - 2 BUC * 21.85 lei 5) COS GUNOI PEDALA 10L - 3 BUC * 23.53 lei 6) DOZATOR SAPUN LICHID - 20 BUC * 17.65 lei 7) FARAS CU COADA - 9 BUC * 6.72 lei 8) GALEATA MOP - 9 SET * 8.4 lei 9) LAVETA MICROFIBRA - 46 BUC * 1.68 lei 10) MANUSI LUCRU - 10 per * 4.2 lei 11) MANUSI MENAJ - 70 SET * 2.94 lei 12) MANUSI U.F. - 5 SET * 4.2 lei 13) MOP BUMBAC 280GR - 20 buc * 5.46 lei 14) PERIE WC - 20 BUC * 4.2 lei 15) STERGATOR GEAM - 10 buc * 21.85 lei 16) POMPA STROPIT - 3 buc * 40.34 lei 17) PRES USA - 10 BUC * 14.29 lei 18) SACI MENAJ 240L - 300 BUC * 0.84 lei 19) SACI MENAJ 120L - 10 BUC * 3.78 lei 20) SACI MENAJ 35L - 20 SET * 2.94 lei 21) SACI MENAJ 60L - 20 SET * 3.36 lei 22) TIJA EXTENSIBILA PT VERMOREL - 1 buc * 10.9244 lei. 1) ACE 2L - 20 BUC * 8.4 lei 2) CLOR 1L - 45 BUC * 2.1 lei 3) CLOR 5L - 3 buc * 12.61 lei 4) CLORET PARDOSELI 5L - 3 buc * 24.37 lei 5) DERO MANUAL 20KG OZON - 2 BUC * 113.45 lei 6) DETARTRANT - 12 BUC * 5.04 lei 7) DETERGENT PARDOSELI 5L - 2 buc * 18.49 lei 8) PROSOAPE HARTIE PLIATE - 20 set * 5.04 lei 9) NUFAR 800ML - 8 buc * 5.88 lei 10) PRONTO SPRAY MOBILA 300ML - 12 buc * 10.08 lei 11) SANO FORTE ARAGAZ 500ML - 12 buc * 10.5 lei 12) SAPUN LICHID 5L - 10 BUC * 8.4 lei 13) RIVEX GEAM - 12 BUC * 7.98 lei 14) SPIRT - 44 BUC * 9.24 lei
- Număr anunț
- DA25678221
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului (CUI 28082795)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.143,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.143,29 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.