Atribuită Cumpărare directă

Uscatorul de maini Esenia Dry Plus poate fi simplu caracterizat: compact si puternic. Reprezinta una dintre cele mai noi aparitii in materie de uscatoare de maini cu senzor, un produs cu o tehnologie revolutionara ce obtine randamanete incredibile : asigura uscarea mainilor in numai 6-8 secunde la un consum de energie cu 80% mai mic. Stabil, eficient si precis, acesta isi face datoria extrem de bine fiind indicat a fi amplasat in spatiile cu trafic intens. Este un produs cu motor fiabil, rezistand pana la 500.000 de utilizari, conform testelor la care a fost supus. Filtrul antibacterian performant ce retine particulele grosiere din aer si asigura o lunga durata de viata motorului. Beneficiaza de tehnologie Led pentru ghidarea jetul de aer. Specificatii tehnice uscator de maini Esenia Dry Plus: Putere: 1350 W Produs Eco-friendly (sistem de setare pentru consum minim al energiei, 500 W cand merge pe aer rece) Sistem de siguranta : oprire automata dupa 60 secunde de utilizare continua Nivel de zgomot: 70 dB(A). Viteza aerului suflat: 100 m/sec Temperatura aerului: 40°C Timp de uscare: 6-8 secunde Clasa de protectie uscatoare maini: IPX1 Izolatie electrica: CLASS I Protectie la suprasolicitare: oprire automata dupa 60 de secunde de utilizare Raza de actiune a senzorului: 5-15 cm Dimensiuni uscator de maini senzor: 17,3 x 15 x 25.6 cm Material: inox calitate superioara (AIS 304) Produs Eco-friendly

Număr anunț
DA25656171
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39712300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.508 RON
Valoare atribuită
5.508 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.508 RON

din 5.508 RON estimat