Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila auto RCA, pentru un nr. de 11 autovehicule marca Volkswagen Jetta, cu nr. de inmatriculare consecutive de la B 140 WMA, la B 148 WMA, B 150 WMA, B 151 WMA și un autovehicul marca WV transporter cu nr. de inmatric. B 28 WAA, din parcul auto al MADR DGP AM POPAM, a caror polița expira in data de 28.05.2020, pentru cele 11 autovehicule WV JETTA și 27.05.2020 pentru auto WV Transporter B 28 WAA, perioada asigurata 12 luni, fără decontare directa, conform solicitare autoritate contractanta si oferta operator economic preluata de la asiguratorul Societatea de Asigurare-Reasigurare City Insurance S.A, din data de 15.05.2020. Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, pe baza ofertei prezentate de către operatorul economic. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA25654524
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.030,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.030,93 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.