Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV Va -------------------------- -- -------- ---- - SANO CLOR 1L BU 7 1 DERMANET PEARL WHITE GLIC BI 1 1 DISKPAX SAP.ANTIBACTERIAN BU 1 1 JASOL DERMANET ECO UNIVER BI 1 1 ALUFIX SACI MENAJ 110L 10 BU 2 1 FABI DETERGENT DEZINF.5L BU 1 1 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 3 6 OTI MATURA TIDY L + COADA SE 2 1 PERIND MATURA EXT+COADA L BU 3 1 WEBER MATURA SORG IMBOTTI BU 1 1 BACODA COV INTR 40X60 OLY BU 2 1 BOH COVORAS RAINBOW 40X60 BU 2 1 COADA LEMN FILET 1,1M FI= BU 3 1 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL SE 1 3 PULVERIZATOR CU REZERVOR/ BU 6 1
- Număr anunț
- DA25659444
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (CUI 22590336)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,53 RON
- Valoare atribuită
- 553,53 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.