Atribuită
Cumpărare directă
vopsea lavabila fassade 3L x 1buc x 33,6134lei/buc=33,61lei set 10 rezerve pt cutter 18MM x 1set x 1,9328lei/set = 1,93lei banda adeziva cu tesatura pt exterior 48MMx20M x 3buc x 12,6050lei/buc = 37,82 cuie cap plat 1,8x1,8 x 0,5kg x 11,1765lei/kg = 5,59lei silicon universal transparent 280ML x 3buc x 9,6639lei/buc = 28,99lei
- Număr anunț
- DA25656732
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- APIS COM SRL (CUI 2763912)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,94 RON
- Valoare atribuită
- 107,94 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.