Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare apa plata imbuteliata cu urmatoarele cerinte tehnice solicitate: - furnizorul va oferi in custodie 100 bidoane si 40 dozatoare de apa dotate cu sistem de racire/incalzire a apei - furnizorul va face o igienizare lunară a dozatoarelor de apa - furnizorul va prezenta certificat al apei - transport la sediul AFM, situat in Splaiul Independentei, nr.294, sector 6, Bucuresti - furnizorul va distribui câte un bidon de apă, la fiecare comandă, în fiecare birou unde este instalat dozator: - Corp A: parter -9 bidoane, etaj I -5 bidoane, etaj II -9 bidoane, - Corp B: parter -8 bidoane, etaj I -9 bidoane. - service pentru întreaga durată contractuală(12 luni de la semnarea contractului).
- Număr anunț
- DA25680689
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- NISRE SRL (CUI 33570172)
- Cod CPV
- 15981100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.