Atribuită
Cumpărare directă
Detergent dezinfectant bactericid pentru suprafete AMBALARE BIDON 5l 5 l litri EKOMAX cu aviz biocid. COD INTERN: 71066758 Ekomax D Soluție dezinfectantă pentru suprafețe. Dezinfectează suprafețele din unitățile alimentare, ferme de animale, spații industriale sau casnice, cu excepția suprafețelor care intră în contact cu alimentele. Eficient împotriva bacteriilor. Acțiune rapidă, atât la interior cât și la exterior. Se foloseste ca atare, pulverizând produsul pe suprafața care în prealabil a fost curățată cu o soluție de Septol D. Avizat M.S. Disponibilă în canistră stivuibilă de 5 litri și flacon 500 ml cu pulverizator. atasat regasiti avizul biocid emis de ministerul sanatatii PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25659023
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,66 RON
- Valoare atribuită
- 730,66 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.