Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 3.00 X 37.50 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 1.00 X 96.30 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 1.00 X 225.00 RON fara TVA / buc 4 RECIPIENT GRADAT AUTO MISAVAN 1L buc 1.00 X 2.97 RON fara TVA / buc 5 TRIGGER PROFI buc 1.00 X 5.82 RON fara TVA / buc mai putin
- Număr anunț
- DA25660700
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TAMAS GYULA MERA (CUI 29091759)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,59 RON
- Valoare atribuită
- 442,59 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.