Atribuită Cumpărare directă

1 DOSAR CARTON SINA BUC 300 0.42 126.05 23.95 2 PIX PVC PASTA ALBASTRA BUC 100 1.68 168.07 31.93 3 CARTON A4 200 GR TOP 1 42.02 42.02 7.98 4 PLIC C4 BUC 2000 0.17 336.13 63.87 5 BIBLIORAFT MARMORAT BUC 15 4.62 69.33 13.17 6 DOSAR PVC BUC 200 0.42 84.03 15.97 7 POST IT 75/75 BUC 15 1.26 18.91 3.59 8 POST IT INDEX BUC 15 2.52 37.82 7.18 9 MARKER NEGRU BUC 10 2.52 25.21 4.79 10 DOSAR CARTON SIMPLU BUC 50 0.42 21.01 3.99

Număr anunț
DA25654520
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,57 RON
Valoare atribuită
928,57 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,57 RON

din 928,57 RON estimat