Atribuită Cumpărare directă

CARTUS BROTHER TN 1030, 1050, 2210, 2010, 2220, 2320, 2310 CARTUS BROTHER TN 2420, 2421

Număr anunț
DA25667791
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR CIMBORA (CUI 32323565)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI 22136250)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,32 RON
Valoare atribuită
277,32 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,32 RON

din 277,32 RON estimat