Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.) in cadrul proiectului POIM 2014+125887 (Contract de finantare nr. 26-RUIC 77/16.01.20109). Obiectul achizitiei: - Cartușe toner negru XEROX A4, 106R03623 (original); - Cilindrii drum XEROX A4, 101R00555 (original). Produsele trebuie sa fie noi, sigilate și fara defecte. Persoana de contact: Christian ORENDI, telefon 0775 377 554
- Număr anunț
- DA25674116
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.623,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.623,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.