Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Canon I-Sensys MF267DW, Wireless, ADF, Duplex, A4 Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom Utilizare Home & office Business Functii principale Printare Scanare Copiere Fax Conectivitate USB Wi-Fi Retea Format general imprimanta A4 Alimentator automat de documente (ADF) Da Functii speciale: Imprimare Copiere Fax Scanare Culoare Negru SPECIFICATII CONSUMABILE Tip consumabil Toner Consumabile compatibile CRG051 CRG051H Drum CRG051 IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 28 ipm Rezolutie printare (DPI) 600 x 600 SCANNER Format scanner A4 Rezolutie scanare (DPI) 600 x 600 COPIATOR Viteza de copiere monocrom 28 ipm Rezolutie copiere (DPI) 600 x 600 FAX Viteza transmisie fax 33.6 Kbps MANEVRARE HARTIE Capacitate hartie intrare (coli) 300 Numar tavi hartie 2 Greutate hartie 60 -163 g/mp SPECIFICATII TEHNICE Frecventa procesor 400 MHz Capacitate memorie 256 MB Putere consumata 5.7 W 1180 W Nivel zgomot 51 dB Timp de incalzire 15 s Sistem de operare compatibil Windows 10 Windows 8.1 Windows 7 Server 2012R2 Server 2012 Server 2008R2 Server 2016 Server 2008 Mac OS X version 10.8.5 & up Mac OS 10.13 & up Lux8 DIMENSIUNI & GREUTATE Greutate 12.6 Kg Lungime 375 cm Latime 405 cm Inaltime 390 cm

Număr anunț
DA25656080
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
RANET SOLUTIONS SRL (CUI 29460465)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.932 RON
Valoare atribuită
5.932 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.932 RON

din 5.932 RON estimat