Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste contractarea serviciilor de dirigentie de santier in vederea realizarii obiectivului - Reabilitare cale de acces parcul central zona blocului R6, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat prezentei initieri. In urma studierii documentatiei transmise, daca sunteti interesati, avem rugamintea sa depuneti oferta in plic inchis la sediul institutiei noastre insotita de adresa de inaintare cu mentiunea denumirii obiectivului. Oferta va contine obligatoriu: formularul de oferta, certificatul constatator/autorizatie al/a societatii din care sa reiasa domeniul de activitate, certificat fiscal privind lipsa datoriilor restante cu privire la plata impozitelor, taxelor sau a contributiilor la bugetul general consolidat ( buget local, buget de stat, etc) la momentul prezentarii, documente care sa demonstreze experienta similara (contracte de lucrari, procese verbale de receptie, recomandari, etc). Anexat prezentei cumparari directe regasiti si tipurile de declaratii privind neincadrarea in art. 164, 165 si 167 din Legea 98/2016. Dupa evaluarea ofertei de catre specialistii institutiei noastre, daca va fi acceptata ca si castigatoare, achizitia se va finaliza in SEAP. Va multumim !
- Număr anunț
- DA25681085
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- ECOBICI CIPRIAN-IONEL - DIRIGINTE DE ŞANTIER (CUI 34673630)
- Cod CPV
- 71530000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.578 RON
- Valoare atribuită
- 3.578 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.