Atribuită
Cumpărare directă
Incarcator retea Samsung Fast Charger EP-TA20CBCQGCH + cablu Type-C (Negru) - 67,69 lei Cablu de date Apple MD818ZM pentru Apple Lightning, 1 m, blister (Alb) - 61,33 lei Incarcator retea Samsung EP-TA12EWEUGWW, cablu microUSB inclus, Universal (Alb) - 38,57 lei Casti Gaming Kingston HyperX CloudX Chat PS4 (Negru) - 98,31 lei Boxe Logitech Z150 (Albe) - 107,55 lei Kit Tastatura si Mouse Logitech Combo MK235 (Negru) - 126,04 lei Tastatura Logitech USB OEM Business K120 (Negru) - 47,89 Mouse Logitech Optic M100 (Gri) - 35,82 lei Stick USB Kingston SE9 32GB - 27,73 lei Stick USB Kingston Data Traveler SE9 G2, 32GB, USB 3.0 (Metalic) - 32,94 lei Cablu de date Serioux SRXATYPC2BKBLK, USB Type-C - USB, 1m, Bulk (Negru) - 6,01 lei Mouse Genius NX-7005, Wireless (Negru) - 34,55 lei
- Număr anunț
- DA25664376
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.757,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.757,40 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.