Atribuită
Cumpărare directă
DILUANT D551 0.9L UNIV KB 1.00 EMAIL MARO ROSCAT 0.75L E51750 KB 1.00 TRAFALET MOLTOPREN EXTRAFIN 2X10CM/35MM 0124-023510 HARDY 1.00 ELECTROZ SUP FIN 2.5 3.8KG/PACH 11.4KG/BAX DU 1.50 BAUMIT ADEZIV FAI/G FLEX BAUMACOL FLEXUNI 25KG EXT 54/PAL 1.00 PROFIL COLT PVC22 CU PLASA10CM 2.5M TH 3.00 SUPERPALUX 1L BA 3.00 AMESTECATOR 80X400MM ELIC ZN 630093 EVOTOOLS 1.00 BAUMIT ADEZIV FAI/G FLEX BAUMACOL FLEXUNI 25KG EXT 54/PAL 2.00 POLISTIREN FATADA 10CM 5/BAX 3.00
- Număr anunț
- DA25686731
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,17 RON
- Valoare atribuită
- 250,17 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.