Atribuită Cumpărare directă

10 Set masti de protectie EVA, EN 149, 3 straturi, 50 bucati, albastru; 1 Gel dezinfectant pentru maini HEXISEPT+, 5000ml; 2 cutii de Manusi de unica folosinta ENG CO194297, vinil, marime L, 100 buc

Număr anunț
DA25674530
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Baltati (CUI 17140661)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,24 RON
Valoare atribuită
1.192,24 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,24 RON

din 1.192,24 RON estimat