Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalatorie auto interior-exterior Autoutilitare <=3,5To, pt Primaria Mihai Viteazu, jud.Cluj. Serviciile includ: - spalat exterior( cu apa si spuma): 23 lei ; - aspirat si curatat interior: 17 lei. Se va asigura verificarea presiunii in pneuri, gratuit, la solicitarea beneficiarului . Servicii estimate pentru urmatoarea AUTOUTILITARA SVSU :  AUTOUTILITARA VW T5 - nr. CJ 99 SVU - 36 spalari interior / exterior Prestatorul nu este platitor de TVA.

Număr anunț
DA25665023
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
SUCIU M CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30429455)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat