Atribuită Cumpărare directă

mat bumbac +poliester (carouri ) 1,30 x 1,30

Număr anunț
DA25657250
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
PRODCONFEX SA (CUI 7934681)
Cod CPV
39513100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.068 RON
Valoare atribuită
10.068 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.068 RON

din 10.068 RON estimat