Atribuită Cumpărare directă

Este un dezinfectant concentrat sub forma de tablete, conceput pentru dezinfectarea tuturor suprafetelor, vesela,lenjerie,cosuri de gunoi,grupuri sanitare,pentru suprafetele care vin in contact cu suprafetele alimentare Produsul este usor solubil in apa, capabil sa genereze 1,5 g clor activ, foarte eficient ca dezinfectant impotriva unei game largi de micro-organisme, in toate conditiile de duritate a apei. Un comprimat dizolvat in 10 litri de apa, elibereaza 150 ppm de clor activ. Avantaje: - sigur in utilizare pe toate suprafetele, inclusiv pe cele din aluminiu - eficient impotriva unui spectru larg de micro-organisme - termen de garantie 5 ani Transport gratuit in tara. Mod de ambalare: 300 tablete / recipient

Număr anunț
DA25690398
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat