Atribuită Cumpărare directă

1 ALCOOL SANITAR 0.5L BUC 2 12.61 25.21 4.79 2MASCA PROTECTIE FATA DE UNICA FOLOSINTA ;3 PLIURI/3 STRATURI;50 buc/CUT BUC 100 2.85 284.87 54.13

Număr anunț
DA25698710
Autoritate contractantă
COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat