Atribuită
Cumpărare directă
role sterilizare 100 mmx200 ml, role sterilizare200 mm/200 ml, role sterilizare 300 ml/200 ml, role sterilizare cu pliu 300 mm/80mm/100 ml, banda adeziva 25 x 50, hartie impachetat instrumentgar 1200 mm/1200 mm, strip indicator abur multivariabil, test autoclav,etichete, sigilii, ribon
- Număr anunț
- DA25686341
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.330 RON
- Valoare atribuită
- 23.330 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.