Atribuită Cumpărare directă

tipar carte format 15/23, 478 pagini, hartie volumica 70 g, tipar alb negru, coperta 300g dcm, tipar 4+0, plastifiata mat, brosata

Număr anunț
DA25693335
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
DAP TEAM & PARTNERS S.R.L. (CUI 41946961)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat