Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Office Home and Business 2019, Engleza, pentru Windows/Mac (licenta electronica), sistem operare Windows 10, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote

Număr anunț
DA25664035
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 11847257)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat