Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie cadastrala pentru urmatoarele strazi de pe raza orasului Voluntari: Matei Millo, Popasului tronson I, Popasului tronson II. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 29.05.2020, ora 12,00

Număr anunț
DA25683398
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI 23611119)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.550 RON
Valoare atribuită
5.550 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.550 RON

din 5.550 RON estimat