Atribuită Cumpărare directă

Verificare si intretinere service lunara instalatii roentgen medicale conform oferta nr. 1337A / 15.05.2020: Eltex 400 (1 buc), Odelca Temco GRX-3 (1 buc), Duodiagnost (2 buc), Multix Compact K (1 buc.), Axiom Iconos MD (1 buc.), ddRMultysistem (1 buc.), masina developat Kodak 102 (3 buc), masina developat Kodak Medical X-ray Processor (2 buc), masina developat Kodak Xomat 1000 (1 buc), imprimanta Agfa Drystar 3000 (1 buc), Imprimanta Dryview 8150 (1 buc)

Număr anunț
DA25667420
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
50421200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.920 RON
Valoare atribuită
5.920 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.920 RON

din 5.920 RON estimat