Atribuită Cumpărare directă

Amprenta stampila diametru de 25 mm cu suport,avand inscriptionat textul din macheta data de AC: -Bacalaureat 2020 -C.E. :15 buc; -Bacalaureat 2020-C.Z.E.:2 buc.

Număr anunț
DA25685721
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
TIMINI NOU SRL (CUI 37683409)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,38 RON
Valoare atribuită
716,38 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,38 RON

din 716,38 RON estimat