Atribuită
Cumpărare directă
HP Deskjet 1280 Cartuş cerneală, 42 ml, negru 51645 HP 830 pag buc 2 x 193,60; HP Deskjet 1280 Cartuş cerneală, 19 ml, color C6578 HP 450 pag buc 5x196,00; HP Office Jet Pro X476dw Cartuş cerneală, negru CN625AE (HP970XL) HP 9.200 pag buc 1x358,20; HP Office Jet Pro X476dw Cartuş cerneală, cyan CN626AE (HP971XL) HP 6.600 pag buc 1x348,50; HP Office Jet Pro X476dw Cartuş cerneală, magenta CN627AE (HP971XL) HP 6.600 pag buc 1x348,50; HP Office Jet Pro X476dw Cartuş cerneală, galben CN628AE (HP971XL) HP 6.600 pag buc 1x348,50; HP Deskjet 5652 Cartuş cerneală, 19 ml, negru C6656A HP 520 pag. buc 1x119,00; HP Deskjet 5652 Cartuş cerneală, 17 ml, color C6657A HP 500 pag. buc 1x174,30; Canon Pixma iP7250 Cartuş cerneală, 15 ml, negru PGI-550PGBK CANON 375 pag. buc 1x51,00; Canon Pixma iP7250 Cartuş cerneală, 7 ml, cyan CLI -551C CANON 333 pag. buc 3x41,70; Canon Pixma iP7250 Cartuş cerneală, 7 ml, yellow CLI-551Y CANON 333 pag. buc 3x41,70; Canon Pixma iP7250 Cartuş cerneală, 7 ml, magenta CLI-551M CANON 333 pag. buc 3x41,70; Canon Pixma iP7250 Cartuş cerneală, 7 ml, negru CLI-551BK CANON 333 pag. buc 1x41,70; Lexmark T642 Cartuş toner 64016SE LEXMARK 6.000 pag. buc 10x420,20; Canon MF 4450 Cartuş toner CRG-728 CANON 2.100 pag. buc 2x215,00; Lexmark MX410de Cartuş toner 60F2H00, 10.000 pag. buc 5x590,00; Lexmark MS510 Cartuş toner 50F2X00, buc 5x744,40; Aficio Ricoh MP 2352 Cartus de toner 2220D black, 885266, 11.000 pag. buc 4x93,00.
- Număr anunț
- DA25701607
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BRASOV (CUI 17016290)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.208,20 RON
- Valoare atribuită
- 15.208,20 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.