Atribuită Cumpărare directă

Sekusept Pulvis,2 kg dezinfectant suprafete instrumentar 201.68 Lei * 1 buc Klintensiv dezinfectant suprafete 1L 50.42 lei * 1buc Viziera protectie cap 21.01 lei * 2 buc Burete pentru picioare 18.00 lei * 2 buc Tavita 22.00 lei * 2 buc

Număr anunț
DA25703159
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TEREBESTI (CUI 17371968)
Furnizor / câștigător
MEDMARK SRL (CUI 19143958)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,12 RON
Valoare atribuită
374,12 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,12 RON

din 374,12 RON estimat