Atribuită Cumpărare directă

Conuri delimitare culoar elevi 50 cm pvc alb-rosu+ banda semnalizare alb-rosu-500m- pentru examene admitere

Număr anunț
DA25693697
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
34928460-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,62 RON
Valoare atribuită
386,62 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,62 RON

din 386,62 RON estimat