Atribuită
Cumpărare directă
A. Conţinutul lucrărilor propuse: a) Verificarea reţelei zonei de lucru; b) Lucrări topografice de consultanţă; c) Lucrări topo-cadastrale; Lucrările pentru verificarea zonei de lucru: Recunoaşterea zonei de lucru; Întocmirea proiectului tehnic de execuţie a lucrări; Verificarea zonei de lucru prin suprapunere peste ortofotoplan Lucrările topo-cadastrale sunt: Efectuarea măsurătorilor: 1. Ridicarea drumurilor se va face prin efectuarea de profile la o distanta de 15-30m. 2. Pentru redactarea Planul Topografic se va ridica: - axul si marginile parti carosabile, - rigole, - trotuare, - denumirea strazilor, - limitele proprietatilor riverane strazii si natura de folosinta a terenurilor, - minim 2 puncte în afara amprizei drumului, - retelele electrice de instalatii aeriene si subterane: gaz, ape, telecomunicatii si alte retele identificate in teren, insotite de informatii asupra naturii acestora, - elemente de semnalizare verticale existente Prelucrarea măsurătorilor Redactarea Planului Topografic Efectuarea modelui 3D si realizarea curbelor de nivel
- Număr anunț
- DA25695747
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNA (CUI 4546960)
- Furnizor / câștigător
- M GEOMET SURVEY SRL (CUI 37370932)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.530 RON
- Valoare atribuită
- 19.530 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.