Atribuită Cumpărare directă

Se aplica pentru posturi de grafie, grafie/scopie, Contine şi documentatia tehnica pentru autorizatia sanitara: dosar CNCAN+ dosar DSP

Număr anunț
DA25694125
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat